Dr. Borvendég Deszkáss Sándor emlékére

Július 8. és 12. között ismét megnyitotta kapuit a Fehér Szarvas indiántábor a Városi Könyvtár és Művelődési Ház szervezésében. A hét során ellátogattunk Hunyadiné Miklai Máriáék tanyájára, az Érzékek kertjébe, madárgyűrűzésen vettünk részt a Vörös-mocsárban, kalandos napot töltöttünk a Hatvani Lovastanyán és a bikali Élménybirtokon. Táborunkat a Sima-tónál csónakázással, több állomásból álló vetélkedővel és Kanális-parti off road túrával zártuk.

Idei táborunk sikeres megvalósítását támogatták: Hunyadiné Miklai Mária és családja, Filus Attila és felesége, Éva, Agócs Péter természetvédelmi őr és munkatársa, László Erika – Erika virágbolt, Grúber Károly, a Keceli Sporthorgász Egyesület elnöke, dr. Hatvani Csilla, a Hatvani Lovastanya szakmai vezetője, Káposzta Lajos és barátai, a Négykerékhajcsár Terepjáró Klub, a Csendes Ősz Idősek Otthona konyhája, valamint a szülők és az intézményünkben közösségi szolgálatot teljesítő fiatalok, diákmunkások és munkatársaink.

Köszönjük!

A tábor képei ITT tekinthetők meg.