Könyvtárak az emberért – felelősség a Földért Országos Könyvtári Napok Kecelen - Kalapos Éva

Október 3-án a gyermekkönyvtár vendége volt Kalapos Éva Veronika író.

A személyes találkozón lehetősége nyílt  közelebbről is megismerni kamasz olvasóinknak a nagysikerű  D.A.C. sorozat íróját. A regényfolyam mellett szó esett  Massza című könyvéről, amely az online és offline zaklatás témakörét járja körül, majd a Muszáj?! című kötetről is, melyben a patchwork-családok világát mutatja be a szerző.  A gyerekek hallhattak a regények születésének történetéről, az írás folyamatáról. Számos kérdés merült fel az ifjú rajongókban, amire az írónő készséggel válaszolt.

A rendezvényen készült fotók IDE kattintva tekinthetők meg.