Ünneplőbe öltözött a város karácsonyfája

2019. november 28-án délután kicsik és kicsit nagyobbak is bekapcsolódtak a város karácsonyfájának feldíszítésébe. Felkerültek a fenyőre a fényfüzérek, a gömbök. A tavalyi évhez hasonlóan az ovisok saját készítésű díszeikkel ékesítették a Városi Könyvtár és Művelődési Ház elé felállított fát.

Akik közben megéheztek, megszomjaztak csemegézhettek a fahéjas sült almából és finom teát kortyolhattak, melyek a Csendes Ősz Idősek Otthona konyháján készültek. Fangné Botos Jusztina 250 ízletes palacsintával lepte meg a gyerekeket. Az önzetlen felajánlásokat ezúton is hálás szívvel köszönjük.

A délután vidám hangulatban telt. Városközösségünk ünnepre hangolódása jövő héten a betlehemállítással folytatódik. Matos Maja december 3-án, kedden 10.00 órától várja régi és új segítőit! :)

A délután során készült fotók  IDE  kattintva tekinthetők meg.